Showbiz

Dua Lipa mahnit në Golden Globes, vesh fustanin me copëza ari e diamanti

Pamja e Dua Lipës në Golden Globes 2024 la shumë mbresa se sa mahnitëse dukej ajo.

Dua mbrëmë veshi një fustan të zi me detaje ari dhe me copëza diamanti të punuar nga Schiaparelli.Këtë veshje ajo e kombinoi me bizhuteri të Tiffany & Co.

Por ajo që mori vëmendje më shumë ishin flokët e saja vibrante ngjyrë të kuqe.

Dua në këtë 81-vjetor të Golden Globes, është nominuar për këngën më të mirë origjinale në filmin “Barbie”.

Related Posts