Showbiz

Droni i veçantë mbi BBV- Shkodra “harron” Luizin dhe “shpall” mbret aktorin e njohur

Një dron i veçantë nga Shkodra ka mbërritur këtë të martë mbi shtpinë e “Big Brother Vip Albania 3”, për shkodranin e vetëm në atë shtëpi, aktorin Julian Deda.

Droni mbante një pankartë me foton e Julit, të cilit i ishte vendosur një kurorë mbreti, teksa mbi të shkruhej: “Shkodra është me ty”.

Siç duket, Shkodra ka harruar mbështetjen e madhe që i dha Luiz Ejllit në sezonin e kaluar në BBV dhe tani është përqëndruar tek Juli.

Related Posts