Showbiz

“Do t’i zë të gjitha vajzat”, Don Xhon bën paralajmërimin e fortë për Kim Kardashian

Duket se koleksionit të makinave të Don Xhon i është shtuar një automjet i ri luksoz.

Me këtë rast ai dhe ka bërë një paralajmërim të fortë, duke premtuar se “do t’i zëri të gjitha vajzat”, madje do të shkojë deri tek Kim Kardashian.

Madje kjo e fundit, mesa duket paska të njëjtën makinë me artistin shqiptar.

Related Posts