Showbiz

Dita e parë jashtë Big Brother, Lumbardhi dhe Kaderi më të dashuruar se kurrë

Një ditë pasi fitoi çmimin e madh në Big Brother Vip Kosova, Lumbardhi është shfaqur me të dashurën e tij, Kaderin.

Ata duken më të dashuruar se kurrë.

Kujtojmë se Lumbardhi mbrëmë fitoi çmimin prej 144 mijë euro nga votat e publikut.

Ndërsa, qëndrimi i tij në Big ishte 105 ditor.

Related Posts