AktualeMaqedoni

Digjen dy vetura në Shkup

MPB njofton se sot janë djegur dy vetura në Shkup, ndërsa nuk është raportuar për persona të lënduar.

“Sot në ora 03:20 në SPB Shkup është raportuar se në rrethinë e komunës së Aerodromit janë djegur automjeti “Volkswagen Passat” me targa të Shkupit, në pronësi të 44-vjeçarit D.C. nga Shkupi dhe automjeti “Peugeot” me targa të Shkupit, në pronësi të 54-vjeçarit Z.N. nga Shkupi, njoftojnë nga MPB.

Ligji për zonat e mbrojtura, BE kërkon transparencë, reagon Rama: T…Dita e Kosovës – “Dardanët” luajnë ndaj Irlandës…Ministrja izraelite për të drejtat e grave: Jam krenare për rrënoja…Koalicioni “VLEN”: BDI për një mandat ka harxhuar 46 mi…Miratimi i marrëveshjes me Italinë, Rama: Shqipëria veproi si një v…
Nga MPB theksojnë se zjarri është shuar nga ekipi i Brigadës së zjarrfikësve të Shkupit, ndërsa nuk ka persona të lënduar.

Related Posts