AktualeShqipëri

“Çmendet” moti! Stuhia, shiu dhe breshëri pushtojnë Tiranën gjatë natës

Qyteti i Tiranës në mesnatë është “pushtuar” nga një stuhi e fuqishme e shoqëruar nga era, shiu, breshëri dhe shkreptima.

Siç shihet dhe nga pamjet, rrugët e Tiranës dhe makinat e parkuara janë zbardhur nga breshëri. Deri më tani nuk raportohen për dëme në qyteti, por kjo stuhi ka bërë që njerëzit të përjetojnë frikë dhe panik.

Related Posts