Showbiz

Çfarë po ndodh në Big Brother? Santiana qan me dënesë

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku, është parë duke qarë me dënesë mëngjesin e së dielës.

Ndonëse nuk dihet shkaku i mërzisë së saj, ajo kërkon nga banori Yll Dervishi, i njohur si “Buci”, që ta lë rehat.

“Je ka ma ngarkon shumë situatën, shumë seriozisht e pata qato që ta thashë. Lem Buc, dil pi cigare”, thotë ajo.

Pas kësaj, ajo fillon të qajë me dënesë.

Ndërkaq, “Buci” insiston që ajo të vijë e të pijë cigare me të dhe banorin tjetër, Besin.

Situata mes “Bucit” dhe Santianës ka filluar të tensionohet pasi e fejuara e këtij të parit e qortoi për afërsinë që ka bashkëshorti i saj me banoren.

Related Posts