Showbiz

Butrint Imeri dhe Era Istrefi do të sjellin një bashkëpunim të ri

Një bashkëpunim goxha i veçantë do të bëhet pjesë e shoubizit vendor.

Bëhet fjalë për projektin më të ri muzikor mes Era Istrefit dhe Butrint Imerit, të cilët do ta publikojnë të enjten këngën e tyre më të re.

Kënga në fjalë quhet “Lonely” , videoklipi i të cilës si duket është realizuar në Paris të Francës.

Artistët kanë publikuar një fotografi nga atje dhe kanë bërë të ditur për këngën në fjalë.

Related Posts