Showbiz

Bledi Mane nuk do të marrë pjesë sonte në Prime,kjo është arsyeja

Opionionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, nuk do të jetë i pranishëm sonte në ‘Prime’, për aryse shëndetsore.

Bledi bëri të ditur se i është nënshtruar një intervenimi ditën e sotme dhe për këtë arsye nuk do të mund të jetë sonte prezent në natën ‘Prime’.

Related Posts