Maqedoni

Bekteshi: Ky është nënshkrimi që shkruan HISTORINË

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi nëpërmjet një postimi ka faliminderuar kryetarin e BDI-së, Ali Ahmetin, duke shtuar se është nënshkrimi i tij që shkruan historinë.

“Nënshkrimi i cili shkruan HISTORINË e shqiptarëve të Maqedonisë!🙏

Krenari të jemi pjesë e ekipit të këti njeriu, mësim dhe obligim për rrugën që e ndjekim dhe që duhet ta ndjekim ne dhe gjeneratat që vin pas!”, ka shkruar Bekteshi.

https://www.facebook.com/MinisterKreshnikBekteshi/posts/928969048595232?ref=embed_post

Related Posts