Showbiz

Bashkëpunimi që nuk pritej, Noizy dhe Buta publikojnë këngë

Dy reperët e njohur shqiptar, Buta dhe Noizy, kanë bashkuar forcat.

Dyshja e famshme individualisht, kësaj radhe kanë bërë “boom” bashkë, raporton Indeksonline.

“I Kom Pa” quhet kënga e sjellur me videoklip, ku në qendër të vëmendjes janë të dy artistët.

Kënga është prodhuar nga Besnik Berisha, më beat të “BO Beats”.

Related Posts