MaqedoniOPINIONE

Azizi me porosi ndaj ASH-së për KSHZ-në: E duan edhe pushtetin edhe ministritë por edhe pozitat e opozitës!

Sekretari Organizativ i Lëvizjes BESA, Adnan Azizi, ka reaguar në lidhje me deklaratën e ministrit Krenar Lloga ku ka deklaruar se antari i KSHZ-së i takon ASH-së.

Azizi thotë që anëtari i KSHZ-së me ligj i takon Opozitës, ja statusi i plotë i z. Azizit

Kjo mund të ndodh vetëm në RMV dhe vetëm në një subjekt si ASH-ja!

Ministri që është në Qeveri, e që për postin e ministrit e la pozitën e anëtarit në KSHZ thote: Na takon anetari i KSHZ-së që me ligj i takon opozitës

Imagjinoni, e duan edhe pushtetin edhe ministritë por edhe pozitat e opozitës.

Udhëtojnë bashkë me BDI-në e LSDM-në me moton “Bashkë drejtë Rusisë” storej te tilla vetem atje do gjeni!

Related Posts