Maqedoni

Arben Taravari uron qytetarët për Vitin e Ri: Çdo ditë e 2024-ës, qoftë e mbushur me gëzim!

Kryetari i Alencës për Shqiptarët dhe kryetar i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ka uruar qytetarët për Vitin e Ri.

Në një postim në profilin e vet në “Facebook”, Taravari uron që çdo ditë e vitit 2024 të jetë e mbushur me gëzim.

“Uroj gëzuar Vitin e Ri 2024!
Qoftë çdo ditë e këtij viti e mbushur me gëzim dhe besim! Nëse besojmë, të gjithëve na presin ditë më të mira!
Me respekt e përkushtim”, shkruan Taravari në urimin e tij.

Related Posts