AktualeMaqedoni

Arben Taravari: Kumanova thyen rekordet!

Aleanca për Shqiptarët është mbledhur në Kumanovë

Debaton se si më tutje si parti politike dhe çfarë u duhet shqiptarëve në këto momente.

Lideri i Partisë, Arben Taravari e ka thirrur këtë takim, ndërkaq ministri në shkarkim, Azir Aliu tha se shumica e kuvendarëve tashmë janë në Kumanovë.

Taravari nuk u deklarua para mediave para mbledhjes, megjithëse në facebook shkroi:

“Kumanova thyen rekordet!
Kaq shumë njerëz ka sa të gjitha pritshmëritë tona janë tejkaluar!
Ndryshimi ka nis e sot Kumanova e prin!”.

 

 

 

Related Posts