AktualeMaqedoni

Ambasadori japonez e mirëpret kryediplomatin Osmani me këngën “Baresha” (VIDEO)

Sot MPJ Bujar Osmani është takuar me ambasadorin japonez Ocuka Kazuja në Shkup.

“Pritje e këndshme nga ambasadori i Japonisë, Ocuka Kazuja, me interpretimin mbresëlënës të melodisë së famshme shqiptare “Baresha””, ka shkruar Osmani në fb, duke përshëndetur marrëdhëniet mes dy vendeve dhe mbështetjen e vazhdueshme të Japonisë në zhvillimin e RMV dhe rajonit në përgjithësi.

Related Posts