Showbiz

Alketa Vejsiu bën ëndrrën realitet, shfaqet në kopertinën e revistës së famshme

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ka pasur nderin të paraqitet në kopertinën e prestigjiozes revistë “Forbes” për edicionin e Mbretërisë së Bashkuar.

Vejsiu është shprehur shumë e emocionuar dhe krenare për prejardhjen e saj dhe për gjithë ato që ka arritur.

Alketa publikoi në Instagram, kopertinen e revistës e famshme me portretin e saj.

“Jam vërtetë e lumtur që jam në ‘Forbes UK’”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/C0ALbxhoqwN/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4794cabd-d974-4b3e-bec5-b7690d51e04a&img_index=1

Related Posts