Maqedoni

Ali Ahmeti nesër organizon pritjen e fundvitit në Shkup

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti nesër do të organizojë pritje të fundvitit për aktivin partiak nga i gjithë vendi.

Si çdo fundvit, pritet që Ahmeti të komentojë zhvillimet politike gjatë këtij viti, të arriturat, sfidat e tejkaluara dhe ato aktuale, si dhe vizionin e veprimit dhe perspektivat e vitit që vjen.

Related Posts