Maqedoni

Ali Ahmeti: Më 8 maj do ta nokautoj Bilall Kasamin

Ali Ahmeti nga Bogovina tha se e ka paralajmëruar Bilall Kasamin që ky i fundit të hedhë peshqirin e bardhë në ring më 8 maj që siç tha Ahmeti, mos të mos marrë nokaut klasik, transmeton TV21.

Ahmeti shtoi se liderët e VLEN kanë qenë në pushtet për 20 vjet dhe tha se nuk janë opozitë.

“Pa dashur të nënçmojë oponentët shqiptarë që janë bashkuar që thonë si opozitë por të gjithë ka 20 vjet në pushtet kanë qenë, nuk janë opozitë të bëhen të sinqertë”, tha Ahmeti.

Related Posts