Showbiz

Alba Vukaj vjen me një video nga pushimet, vë në pah format trupore

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Alba Vukaj, po vazhdon të jetë ende e komentuar në media e faqet rozë.

Bukuroshja nga Shkodra ka zgjedhur disa ditë pushimi, teksa momentalisht ndodhet në ishujt Karaibe.

“Diku në detin e Karaibeve”, ka shkruar ajo.

Ajo shfaqet me një palë bikini blu, ku ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Të shumta qenë edhe komplimentet që mori krahas postimit, që tani ka mbledhur mbi 20 mijë pëlqime.

Alba është pëlqyer shumë gjatë kohës sa ishte në Big Brother për maturinë dhe edukatën që shfaqi në atë format.

E njëjta qëndroi për një kohë të gjatë, ndonëse nuk arriti që ta prekë finalen.

 

Related Posts