Showbiz

Alba në hall, e ndërron hotelin në Prishtinë, shkak vardisja e Azemit!

Azemi ka disa javë që është eliminuar nga “BBVK” por qe ka shprehur pëlqim ndaj Albes edhe pas daljes nga ky format.

E eliminuara e së hënës ishte Alba, me të cilën Azemi thoshte se do ta takonte pas daljes nga shtëpia dhe t’i qartësonin gjërat jashtë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Alba është detyruar të ndërroj lokacionin shkaku i Azemit. Ajo e ka ndërruar hotelin në Prishtinë si pasojë e vardisjes së tij.

Duket se Azemi nuk po heq dorë përkundër refuzimeve të ish-banores…

Related Posts