__kategMaqedoni

Afrim Gashi:Prej sonte beteja jonë politike është bërë edhe më e qartë!

Pyetja e zgjedhjeve të 8 majit do të jetë: “A jeni me Vuçiqin e Serbisë e Ali Ahmetin apo jeni me opozitën e bashkuar shqiptare – Lidhja Europiane për Ndryshim dhe Albin Kurtin?”.
Më pastër se kaq nuk mund të bëhej. Njësoj edhe më lehtë për të vendosur. https://www.facebook.com/share/p/QEV9c3q1sJa5r3TZ/?mibextid=2JQ9oc

Related Posts