Showbiz

A janë ndarë? Ky veprim zbulon gjithçka për lidhjen e Romeos me Heidin

Romeo dhe Heidi nisën një histori të bukur dashurie brenda shtëpisë së BBV, e cila ne urojmë të vijojë edhe jashtë.

E lidhur me këtë të fundit, çifti u aluduan për një ndarje pasi hoqën njëri tjetrin nga instagrami, por tanimë duket se kanë vendosur t’u mbyllin gojën zërave “të ligë”.

Ata i kanë bërë sërish follow njëri-tjetrit pas daljes nga formati, duke treguar kështu se historia e tyre vijon.

Related Posts