Maqedoni

41 vjeçarja sulmohet bashkë me babain e saj nga bashkëshorti në Gostivar

Më datë 20.05.2024 në ora 22:50 në DPB-Gostivar, një banore 41-vjeçare nga një fshat i Gostivarit ka raportuar se rreth orës 20:00 në shtëpinë e tyre familjare, bashkëshorti i saj B.B. ka sulmuar fizikisht atë dhe babain e saj. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të çështjes, ndaj B.B. do të vijojë një parashtresë përkatëse.

Related Posts