ShqipëriSport

“The Sun” publikon fotot e Eva Muratit me tortën e finales së Champions League

Finalja e Ligës së Kampionëve, të dielën në mbrëmje, është festuar me një tortë krejt të veçantë që e mbante në duar, prezantuesja e këtij edicioni, sikurse tetë vite me radhë, Eva Murati.

 

Kaq është dashur që bukuroshja e ‘Tring’ të bëhej sërish pjesë e artikujve të tabloidit britanik, “The Sun”.

Eva festoi me një tortë që kujtonte tetëvjetorin e prezantimit të emisionit të këtij evenimenti futbollistik dhe gëzimi ka marrë vëmendjen e duhur.

“The Sun” e ndjek vazhdimisht Muratin në postimet e saj, futbollistike ose jo qofshin. 

 

Related Posts